Інформація

про збільшення кількості рухомого складу на автобусному маршруті звичайного режиму руху №102

«Масив Виноградар – Кінотеатр «Братислава»

Враховуючи звернення громадян, які надійшли до голови Київської міської державної адміністрації під час програми «Столиця з Олександром Поповим» 05.12.2011 року, комунальне підприємство «Київпастранс» з 12 грудня 2011 року, на автобусному маршруті №102 «Масив Виноградар - Кінотеатр «Братислава» збільшило кількість рухомого складу у півтора рази, що радикально поліпшить транспортне обслуговування мешканців житлових масивів «Виноградар» та «Оболонь», які користуються цим транспортним коридором. Це стало можливим завдяки отриманню 10 автобусів, які придбані за кошти кредиту ЄБРР.

На маршруті буде працювати 16 автобусів, що дасть можливість зменшити інтервали руху автобусів в години «пік» з 8 хв. до 5 хв. та у міжпікові години з 15-16 хв. до 10 хв.

Наразі комунальним підприємством «Київпастранс» розглядається можливість заміни автобусного сполучення по трасі слідування автобусів маршруту №102 на тролейбусне, але для цього необхідно буде виконати комплекс робіт по добудові і модернізації контактної мережі вартістю до 1 млн. грн. та після поповнення парку тролейбусів рухомим складом, за контрактом, що передбачає закупівлю 202 тролейбусів за кошти кредиту ЄБРР.

Інформація КП «Київпастранс»