Новости

Інформація

про внесення змін у трасу слідування автобусів маршруту №108

у зв’язку з відкриттям оновленої ділянки дороги з проспекту Григоренка в напрямку Дарницького автомобільно-залізничного мостового переходу

У зв’язку з відкриттям оновленої ділянки дороги з проспекту Григоренка у напрямку Дарницького автомобільно-залізничного мостового переходу з відповідною зміною схеми організації руху на вулиці Сортувальній та проспекті Петра Григоренка з 16.12.2011 року вносяться зміни у трасу слідування автобусів маршруту №108 «Станція метро «Харківська» - вулиця Панельна», а саме:

від станції метро «Харківська» до просп. Григоренка за діючою трасою, далі вул. Здолбунівська – Дніпровська набережна – вул. Березняківська – «Платформа Лівий берег» – вул. Шумського – просп. Тичини – Дніпровська набережна, далі за діючим маршрутом.

від вул. Панельної до Дніпровської набережної за діючим маршрутом, далі просп. Тичини - вул. Шумського – «Платформа Лівий берег» – вул. Березняківська – Дніпровська набережна – вул. Причальна – вул. Клеманська – вул. Сортувальна – вул. Здолбунівська, далі за діючим маршрутом.


Інформація КП «Київпастранс»

 

Інформація

про збільшення кількості рухомого складу на автобусному маршруті звичайного режиму руху №102

«Масив Виноградар – Кінотеатр «Братислава»

Враховуючи звернення громадян, які надійшли до голови Київської міської державної адміністрації під час програми «Столиця з Олександром Поповим» 05.12.2011 року, комунальне підприємство «Київпастранс» з 12 грудня 2011 року, на автобусному маршруті №102 «Масив Виноградар - Кінотеатр «Братислава» збільшило кількість рухомого складу у півтора рази, що радикально поліпшить транспортне обслуговування мешканців житлових масивів «Виноградар» та «Оболонь», які користуються цим транспортним коридором. Це стало можливим завдяки отриманню 10 автобусів, які придбані за кошти кредиту ЄБРР.

На маршруті буде працювати 16 автобусів, що дасть можливість зменшити інтервали руху автобусів в години «пік» з 8 хв. до 5 хв. та у міжпікові години з 15-16 хв. до 10 хв.

Наразі комунальним підприємством «Київпастранс» розглядається можливість заміни автобусного сполучення по трасі слідування автобусів маршруту №102 на тролейбусне, але для цього необхідно буде виконати комплекс робіт по добудові і модернізації контактної мережі вартістю до 1 млн. грн. та після поповнення парку тролейбусів рухомим складом, за контрактом, що передбачає закупівлю 202 тролейбусів за кошти кредиту ЄБРР.

Інформація КП «Київпастранс»
 

Інформація

про внесення змін до маршрутної мережі громадського наземного транспорту звичайного режиму руху

в Голосіївському районі у зв’язку з введенням у експлуатацію станції метрополітену "Виставковий центр"

У зв'язку з відкриттям станції метро «Виставковий центр» з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців Голосіївського району та забезпечення підвезення пасажирів з інших житлових масивів до нової станції метро, ??з 27 грудня 2011 року Комунальним підприємством «Київпастранс» буде внесено зміни до транспортної мережі наземного громадського транспорту в цьому регіоні, а саме:

- Організовано роботу нового тролейбусного маршруту № 2 «Кібцентр - станція метро« Виставковій центр»;

- Продовжено тролейбусний маршрут № 45 від вул. Касіяна до станції метро «Виставковий центр», що дасть можливість зв'язати житловий масив Теремки-2 з двома станціями метро («Васильківська» та «Виставковий центр») з мінімальним часом поїздки та створити зручний пересадочний вузол для мешканців Голосіївського району, які прямують до районної поліклініки.

- Скорочено тролейбусний маршруту № 11 до нової станції метро «Виставковий центр», що дасть можливість за рахунок скорочення часу обороту зменшити інтервали руху;

- Враховуючи численні звернення мешканців Голосіївського району, з метою забезпечення максимального наближення зупинок транспорту до Деміївського ринку було проведено реконструкцію контактної мережі в районі Московської площі з будівництвом додаткових маневрових пристроїв. При цьому відповідно внесено змінити у трасу руху тролейбусів маршрутів № № 1, 12 та впроваджено додаткову зупинку поблизу Деміївського ринку в обох напрямках.

Також, буде зменшено інтервали руху на тролейбусних маршрутах №№2, 11, 43к, 45, які забезпечують транспортний зв'язок з новою станцією метро, ?? до 5-6 хвилин.

Крім того, буде збільшено кількість автобусів на маршруті № 56 «станція метро «Академмістечко» - станція метро «Виставковий центр», який забезпечує транспортний зв'язок житлових районів Біличі, Борщагівка та Теремки з новою станцією метро. При цьому інтервали руху на маршруті будуть зменшені майже в 1,5 рази.

Нагадуємо, що з 5 грудня 2012 року враховуючи звернення мешканців району було відновлено роботу автобусного маршруту № 1, який також забезпечує зв'язок з новою станцією метро «Виставковий центр».


vidkrittay_vetro_vistavkoviy_centr

Інформація КП «Київпастранс»

 
На сайт добавлены расписания маршрутов ОТ.