Інформація

про внесення змін у трасу слідування автобусів маршруту №108

у зв’язку з відкриттям оновленої ділянки дороги з проспекту Григоренка в напрямку Дарницького автомобільно-залізничного мостового переходу

У зв’язку з відкриттям оновленої ділянки дороги з проспекту Григоренка у напрямку Дарницького автомобільно-залізничного мостового переходу з відповідною зміною схеми організації руху на вулиці Сортувальній та проспекті Петра Григоренка з 16.12.2011 року вносяться зміни у трасу слідування автобусів маршруту №108 «Станція метро «Харківська» - вулиця Панельна», а саме:

від станції метро «Харківська» до просп. Григоренка за діючою трасою, далі вул. Здолбунівська – Дніпровська набережна – вул. Березняківська – «Платформа Лівий берег» – вул. Шумського – просп. Тичини – Дніпровська набережна, далі за діючим маршрутом.

від вул. Панельної до Дніпровської набережної за діючим маршрутом, далі просп. Тичини - вул. Шумського – «Платформа Лівий берег» – вул. Березняківська – Дніпровська набережна – вул. Причальна – вул. Клеманська – вул. Сортувальна – вул. Здолбунівська, далі за діючим маршрутом.


Інформація КП «Київпастранс»